Horoskop na rok 2011 - znamení Beran

Tento rok bude pro vás plný změn a proměn a to díky tomu, že se vám nadobro ve znamení usídlí planeta Uran. Očekávejte nečekané, sdílejte vše, co je moderní a co se mění. Budete mít originální myšlenky, které vás hodně daleko dovedou. Pozor si dejte na své nezávislé chování, které neocení partner ani mnozí z rodiny. Právě zde totiž může nastat problém, a vy budete muset řešit existenci své rodiny, nebo dokonce lásku.

Nezapomínejte, že nejste nenahraditelní. Jste spontánní, upřímní a žijete přítomností. Nic by se však nemělo přehánět. Duben vám dá ponaučení ve zdraví, srpen nové lásky, listopad a prosinec pak hodně financí. Pluto je od začátku roku v těsné vazbě s Uranem, takže pozor na transakce. Také byste místo výhry mohli o hodně financí přijít.

Beran

Planeta Mars: dává vám bojovnost, činorodost, touhu. Splní vám také vaše tajná přání.

 

Finance

Oblačno 2011

investujte jen pokud máte vše podchycené a zajištěné. Obecně není vhodné posouvat finance z vaší strany, spíše se snažte šetřit.

Vztahy

Jasno 2011

náročnost roku ukáže, že váš vztah má trhliny, které je nutné zacelit. Buďte obezřetní na komunikace, máte hodně tajemství, což se partnerovi nelíbí.

Zdraví

Polojasno 2011

problém s migrénami, močovým měchýřem a ledvinami, úraz, kolize na silnici - to vše vás může postihnout, dávejte si velký pozor.

 


Láska 2011
 
Partneři: Andělské karty Partnerský horoskop Věštění budoucnosti Věštírna Cikánské karty Výklad karet Horoskopy
TOPlist